آینه و شمعدان
انتخاب دسته بندی ها

آینه و شمعدان

آینه و شمعدان قدمتی دیرینه در فرهنگ کشور ایران‌ دارد. از این وسیله در همه ی مراسم های عروسی و در سفره های هفت سین استفاده می گردد. در مراسم های عروسی استفاده از آینه نماد ایجاد روشنایی و بودن شمعدان ها در کنار آن مظهر سربازانی میباشد که به مراقبت از زندگی عروس و دوماد می پردازند. به همین خاطر در خانواده های ایرانی تهیه ی این کالا در هنگام خرید جهیزیه ی عروس از ملزومات مهم محسوب می شود. تهران دکور از محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی سایت آینه و شمعدان در نزد مخاطبین است. به همین منظور برای خرید اینترنتی آینه و شمعدان عروس، آینه و شمعدان سنتی و آینه و شمعدان اسپرت کافی است محصول مورد نیازتان‌ را انتخاب نمایید.

 

 

سایت آینه و شمعدان

مدیران فروش فروشگاه اینترنتی تهران دکور سایت آینه و شمعدان را برای خرید این محصول تاسیس کرده اند. کارشناسان تهران دکور همه ی ویژگی های محصولات را به صورت جزء به جزء در فروشگاه درج نموده اند. در این بخش مواردی مربوط به سایز محصول، رنگ آن، متریال و طرح و مدل آن قرار داده شده است. بدین ترتیب مشتریان ما در هنگام مراجعه به سایت آینه و شمعدان تهران دکور، می توانند محصولی که با سلیقه ی آنها همخوانی دارد را انتخاب کنند.

آینه و شمعدان سنتی

آینه و شمعدان سنتی با به کار گیری تکنیک های قلم زنی و میناکاری ساخته می شود. این وسیله را می توان یک اثر هنری خاص و ویژه به شمار آورد. چرا که در زمان تولید آن، متخصصین هنرمند همواره سعی میکنند محصولی خلاقانه بسازند. معمولا عروس و دامادها به دلیل وجود عناصر طبیعی در این وسیله عشق و علاقه ی زیادی به آینه و شمعدان سنتی دارند. مردم ایران بر این باورند که، بودن این محصول در شروع زندگی مشترک سبب خوش یمنی و ایجاد انرژی مثبت برای زوج های برای زوج های جوان می شود.

آینه و شمعدان اسپرت

خانه هایی که سبک دکوراسیون آن ها مدرن میباشد از آینه و شمعدان اسپرت استفاده می کنند. سازندگان این محصول در حال به روز رسانی و ایجاد نو آوری در ارائه ی انواع گوناگون شمعدان و آینه هستند. بدون‌ شک آینه و شمعدان اسپرت ماحصل تلاش های همه روزه ی تولید کنندگان می باشد. وبسایت فروشگاه اینترنتی تهران دکور با توجه به درخواست های مکرر مشتریان خود، اقدام به تامین این محصول جدید و محبوب از کارگاه داران نموده است.

خرید اینترنتی آینه و شمعدان عروس

در سال های اخیر جهت سرعت بخشیدن به تامین جهیزیه عروس خرید اینترنتی آینه و شمعدان بسیار زیاد شده است. خرید آینه و شمعدان از اینترنت علاوه بر صرفه جویی در زمان، باعث کاهش هزینه های اضافی می شود.

مدل آینه و شمعدان میناکاری

مدل آینه و شمعدان میناکاری محصولی پر طرفدار و بکر است. بخاطره استفاده از هنر مینکاری اساتید، این محصول به یک کالای با ارزش و فوق العاده جذاب تبدیل شده است.