به وبسایت مجموعه خودتان خوش آمدید

تابلو

تابلو
انتخاب دسته بندی ها

تابلو

نصب تابلو در خانه ها و مکان های گوناگون، سبب دلنشین شدن و افزایش جذابیت هر فضا می شود. با به کارگیری این دکوری زیبا میتوانیم، حس آرامش و نشاط را در خانه هایمان و یا محیط کارمان تجربه کنیم. لذا مردم به دلیل نکات مثبتی که انواع تابلو دیواری ها دارند، اقدام به خرید تابلو دکوراتیو و خرید تابلو تزئینی می نمایند. این محصول در دو نوع دیواری و رومیزی تولید می شود، به همین خاطر این کالا در هنگام ترکیب با مبلمان و دکوراسیون منازل مسکونی بسیار سازگار می باشد. در سال های اخیر یکی از نوع های محبوب و پر فروش این محصول، انواع تابلو عکس است. قاب های عکس به صورت ۳ تیکه،۲ تیکه و یک تکه ی بزرگ در سایزهای بزرگ، متوسط و کوچک ساخته می شوند.

 

تابلو دیواری

بدون شک هم‌ اکنون در همه ی خانه ها،ادارات ،شرکت های خصوصی و در برخی از فروشگاه ها، تابلو دیواری نصب می‌ گردد. محصول ذکر شده در شکل های متنوعی طراحی و ساخته می شود. تابلوهای امروزی بسیار سبک،خلاقانه، تولید می شود در فروشگاه اینترنتی تهران دکور انواع و اقسام مدل تابلو دیواری برجسته، سه بعدی، عکس، چند تکه، خطاطی و نقاشی همگی به فروش می رسند.

تابلو دکوراتیو

خرید تابلو دکوراتیو و نصب آن در محیط ها، همانند مرواریدی درخشان و خاص ارزشمند است. استفاده از آن موجب چشم نوازی و ایجاد انسجام در چیدمان دکوراسیون داخلی می شود. در زمان انتخاب این محصول حتما به نوع جنس و رنگ آن توجه نمایید. بدین ترتیب می توان‌ با اطمینان گفت: خرید تابلو دکوراتیو و استفاده از آن، تمکیل کننده ی یک فضا میباشد.

خرید تابلو تزیینی

امروزه خرید تابلو تزیینی از اینترنت در حال افزایش است. افراد در گذشته با مراجعه ی حضوری وسیله ی مورد نیاز خودشان را تهیه می کردند. پس از تاسیس شدن فروشگاه های اینترنتی، بیش از ۷۰ درصد از خرید های خانواده ها به صورت اینترنتی شده است. با خرید تابلو تزئینی به صورت اینترنتی از فروشگاه تهران دکور، محصول مورد نظرتان را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

خرید اینترنتی تابلو

یکی از مزایای خرید اینترنتی تابلو، صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی رفت و آمد به فروشگاه های فیزیکی است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبسایت تهران دکور، خرید آسان و سریعی را تجربه کنند.

تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس

متخصصین فروش تهران دکور در بخش فروشگاهی وبسایت، تابلوهای دکوراتیو مدرن‌ و لوکس را برای علاقه مندان این محصول فراهم کرده اند. بهره گیری از این نوع کالا در هر محیط موجب با شکوه شدن آن فضا خواهد شد.