[vc_column][/vc_column][vc_column_inner][/vc_column_inner]
Oops...
Slider with alias MIZ not found.

مبل

انتخاب دسته بندی ها
معرفی مبل

انواع مبل و قیمت آن 

انواع مبل و قیمت آن با توجه به نکاتی مورد تغییر می باشد. متریال مصرفی، طراحی و مدل و ابعاد هر مبل در نحوه ی قیمت گذاری آن تاثیر گذار است. به طور مثال مبلمان کلاسیک به دلیل شکل ظاهری شان قیمت متفاوتی نسبت به محصولات دیگر دارند. در هنگام خرید محصول، انواع مبل و قیمت آن برای مشتریان مورد توجه می باشد. پر فروش ترین محصولات در میان مردم مبلمان منزل می باشد‌‌. مبل راحتی جدید، مبل ال و مبل راحتی کلاسیک جزء محبوب ترین ها هستند. از این جهت در سال های اخیر تولیدی مبل راحتی بسیار افزایش یافته است. در نظر سنجی های اخیر افراد بیشتر قیمت مبل سلطنتی را مورد ارزیابی قرار می دهند. در فروشگاه اینترنتی تهران دکور انواع مختلفی از مبل های راحتی، مبل ال، مبل سلطنتی و… موجود می باشد.

مبلمان منزل

مبلمان منزل عضوی مهم در دکوراسیون داخلی خانه ها به شمار می رود. مبل راحتی، مبلمان کلاسیک، مبل سلطنتی، مبل راحتی کلاسیک همگی از محصولات مبلمان منزل به شمار می روند. کارگاه های تولیدی مبل راحتی جهت جلب رضایت مشتریان خود، همواره در تلاشند مبل راحتی جدید تولید نمایند. مبل هایی که در برای خانه ها تولید و عرضه می گردند، میبایست دارای ویژگی های مثبتی باشند. پایه های قدرتمند، استفاده از پارچه های با کیفیت، تنوع در رنگ بندی و آسان بودن حمل از نکات مهم در هنگام تولید مبلمان منزل هستند.

مبلمان کلاسیک

مبلمان کلاسیک به دو دسته تقسیم می گردند. مبل کلاسیک راحتی و مبل کلاسیک مدرن دو نوع متفاوت از این محصول می باشند. هر یک با توجه به سلیقه و کاربری افراد انتخاب و استفاده می شود. می توان گفت مبلمان کلاسیک بخاطر رنگ بندی بالا و طراحی منحصر به فردی که دارند، دکوراسیون خانه ها را بسیار شیک و چشم نواز می کنند. برخی از افراد از سبک مدرن در اجرای دکوراسیون خانه هایشان بهره می گیرند، در اینگونه موارد بهترین محصول جهت چیدمان مبل کلاسیک مدرن است.

خرید مبل

در سال های اخیر خرید مبل از طریق فروشگاه های اینترنتی رواج یافته است. به همین خاطر فروشگاه اینترنتی تهران دکور با هدف فروش محصولات با کیفیت دکوراسیون داخلی به ویژه مبل، طراحی شده است. در این فروشگاه انواع گوناگون مبل راحتی، مبل کلاسیک، مبل چستر، مبل سلطنتی، مبل ال و انواع مبل استیل موجود می باشد. فروشگاه اینترنتی تهران دکور محصولات متنوعی را هم از نظر ظاهری و هم از لحاظ طرح و متریال تهیه و عرضه می نماید. تهران دکور تمامی کالاهای خود را از کارخانه های با کیفیت و به روز تامین می کند.

مبل راحتی جدید

امروزه نیاز بازار سبب رشد و افزایش تولید مبل راحتی جدید شده است. افراد در هنگام نشستن بر روی مبل راحتی جدید احساس راحتی و خوشایندی را تجربه می نمایند.

قیمت مبل سلطنتی

قیمت مبل سلطنتی با توجه به متریال مصرفی آن تعیین می گردد. نوع پارچه، چوب و فلز از عوامل تاثیر گذار در قیمت مبل سلطنتی می باشند.

نمایش بیشتر نمایش کم تر