[vc_column][/vc_column][vc_column_inner][/vc_column_inner]

مجسمه

انتخاب دسته بندی ها

معرفی مجسه

مجسمه

بدون شک یکی از عناصر مهم در ترکیب بندی چیدمان دکوراسیون منازل مجسمه می باشد. این محصول با تنوع شکلی و رنگی متعددی جهت نصب در مکان های گوناگون تولید و عرضه می شود. در سال های اخیر مجسمه ها نیز، همانند محصولاتی نظیر مبلمان،تابلوها و… نقطه کانونی در دکوراسیون منازل هستند. افراد میتوانند با توجه به سبک وسایل دکوراسیون فضایشان، کالای مرتبط با محیط خودشان را انتخاب نمایند. از این محصول در برخی اوقات به عنوان تکمیل کننده ی چینش فضاها استفاده می گردد. فروشگاه اینترنتی تهران دکور به منظور تامین نیاز مشتریان خود انواع مجسمه رومیزی، مجسمه ایستاده، مجسمه دکوری، مجسمه فانتزی و مجسمه دخترانه را در قسمت فروشگاهی وبسایت آماده نموده است.

مجسمه دکوری

به کار بردن محصولات هنری همانند مجسمه دکوری سبب زیبا شدن محیط ها می شود. بهره گیری از هنر همیشه و همه جا محیط ها را لطیف تر می کند. در خانه ها و سایر محیط ها، می توان برای پر کردن یک فضای خالی از انواع مجسمه های مدرن پایه دار استفاده نمود. کالاهای پایه دار علاوه بر اینکه یک فضا را پر می کنند، به عنوان مجسمه دکوری نیز کاربرد دارند. امروزه جهت تکمیل نمودن چینش دکوراسیون منزل، استفاده از محصولات دکوری همچون مجسمه بهترین و مناسب ترین گزینه می باشد.

مجسمه فانتزی

مجسمه فانتزی طیف زیادی از محصولات تزئینی و دکوری منازل را در بر می گیرد. به طور کلی برای زیبایی بخشیدن به محیط های بیرونی و داخلی هر مکان از انواع مجسمه استفاده می شود. در گذشته اغلب مجسمه ها در نوع پیکره ی انسان و یا حیوانات خلق و تولید می شدند. اما امروزه انواع متنوعی از این محصول همانند: مجسمه فانتزی، مجسمه دکوری، مجسمه انتزاعی،مجسمه فلزی،مجسمه تزئینی،مجسمه دخترانه و مجسمه چوبی تولید و روانه ی بازار مصرفی می شود.

مجسمه دخترانه

مجسمه دخترانه بیشتر در طرح های فانتزی و خاص ساخته می شود. همانطور که از نام این محصول پیداست، شکل و ظاهر آن عروسکی و دخترانه می باشد. لطافت، رنگ بندی های شاد، ظرافت،حس پویایی و زندگی از ویژگی های مهم و اصلی مجسمه دخترانه می باشد. در بیشتر مواقع این مدل در ابعاد کوچک و متوسط تولید می شود. طراحان محصولات مجسمه دخترانه با الگوبرداری از شخصیت های معروف کارتونی و انیمیشنی موجب رونق و فروش زیاد آن شده اند.

مجسمه بزرگ برای منزل

برای تهیه ی آسان و سریع مجسمه بزرگ برای منزل کافی است به وبسایت فروشگاه اینترنتی تهران دکور مراجعه نمایید. این فروشگاه تنوع کالایی بسیار زیادی جهت خرید محصول دارد

مجسمه بزرگ دکوری شیک

مجسمه بزرگ‌ دکوری شیک منازل را بسیار خاص و منحصر به فرد می نماید. این مجسمه ها با متریال های چوبی،سنگ مرمر،طلا،نقره،برنز و… موجود می باشند.

نمایش بیشتر نمایش کم تر