به وبسایت مجموعه خودتان خوش آمدید

معرفی ما

معرفی ما

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی تهران دکور تامین نیاز مشتریان در اقصی نقاط کشور می باشد. متخصصین فروش ما با بررسی کارخانه های مختلف، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را برای شما عزیزان گرد آوری کرده اند. در فروشگاه ما تمامی محصولات دارای تصاویر مناسب و جزئیات مشخصات کالا می باشند. بدین ترتیب مشتریان می توانند محصول مورد نیاز خود را از میان هزاران کالایی که در فروشگاه تهران دکور وجود دارد، انتخاب کنند. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از هر یک از محصولات با مشاورین فروش ما تماس بگیرید. کارشناسان تهران دکور از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9صبح الی 17 بعد از ظهر آماده ی ارائه ی مشاوره به شما هستند.

تجربه کاری ما

مدیران فروشگاه اینترنتی تهران دکور همواره و همیشه سعی بر این می نمایند تا بهترین محصولات را درون صفحات فروشگاهی خود قرار دهند. بدین منظور فروشگاه ما با همکاری با کارخانجات معتبر و مشهور تجربه ی لذت بخش و دلچسبی را کسب نموده است.

ارزش های کاری

ارسال محصولات توسط باربری یکی از موضوعاتی است که فروشگاه ما توجه ویژه ای به آن دارد. مدیران وبسایت رسمی تهران دکور بخاطر حساسیت بالایی که دارند، در طی جلساتی که با باربری های گوناگون داشتند، بعد از تحلیل و بررسی توانسته اند با بهترین شرکت های ارسال محصول همکاری نمایند. 

تیزر معرفی
خدمات دهی ما

تهران دکور سفارش مشتریان خود را در کم ترین زمان ممکن آماده و محصولات را با بهترین باربری ها ارسال می نماید.

علی رغم اینکه فروشگاه ما به صورت کاملا مکانیزه طراحی شده و تمامی نکات مربوط به محصولات درون وبسایت وجود دارد، اما با اینحال به جهت ارائه ی مشاوره و توضیحات بیشتر و رفع نیاز مشتریان، بخش تماس با ما جهت ارائه ی مشاوره طراحی شده است.