به وبسایت مجموعه خودتان خوش آمدید

میز

میز

انتخاب دسته بندی ها
فروش ویژه

محصولات یافت نشد

میز

کاربرد انواع میز با توجه به نوع کاربری آن متفاوت می باشد. هر کدام از انواع میز با توجه به اینکه در چه محیطی مورد استفاده قرار می گیرند، کاربردشان تعیین می شود. به طور مثال در مکان های مسکونی و اداری کاربرد هر یک از محصولات میز متفاوت میباشد.در فضاهای مسکونی اغلب از میزکامپیوتر،میزتلویزیون، میز ناهار خوری، میز عسلی،میز تحریردیواری و میز تحریر تاشو استفاده می گردد. در محیط های اداری نیزمحصولاتی همچون میز اداری و میز کار جزء محصولات پر کاربرد میباشند. فروشگاه تهران دکور انواع میز را در متریال ها، مدل ها و رنگ های گوناگون عرضه می نماید.

انواع میز

در این مقاله از فروشگاه اینترنتی تهران دکور با انواع میز آشنا می شویم. این محصول با توجه به نیاز بازار در انواع مختلفی تولید می گردد. ما همیشه جهت استفاده از کامپیوتر و لب تاب به میز کامپیوتر نیاز داریم. برای خوردن وعده های غذایی از میز ناهارخوری استفاده می کنیم. دانش آموزان و دانشجویان همواره تکالیف خود را بر روی میز تحریر انجام می دهند. تمامی محصولاتی که در بالا به آنها اشاره شد، انواع میز و نوع کاربری آنها میباشد.​

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری یکی از پر کاربردترین محصولات دکوراسیون داخلی می باشد. این محصول در مدل های چوبی و استیل تولید می شود. یکی از نکات حائز اهمیت در چیدمان دکوراسیون داخلی منازل نوع و شکل میز ناهار خوری است. این محصول در مدل های گرد و چهار گوش طراحی می شود. میز ناهار خوری به صورت ۴ نفره، ۶ نفره، ۸ نفره، ۱۰ و ۱۲ نفره تولید و عرضه می‌گردد

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن در نوع های مختلفی تولید می گردد. امروزه محصولاتی چون میز مدیریتی، میز کارشناسی، میز مدیرتی، میز کنفرانس و جلسه و میز پذیرش همگی میز اداری مدرن محسوب می شوند. کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی تهران دکور با گزینش محصولات اداری مدرن، خرید اینترنتی میز را برای مشتریان فراهم نموده اند. انواع گوناگونی از میز اداری مدرن در ادارات دولتی و همچنین شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

میز کامپیوتر

پس از پیدایش رایانه ها به منظور استفاده و دسترسی آسان کاربران به این وسیله میز کامپیوتر ابداع شد. این محصول میبایست دارای محل قرار گیری مناسب کیس، کیبورد و مانیتور باشد. محصول میز ‌کامپیوتر در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شود.

میز

میز تحریر

فروشگاه اینترنتی تهران دکور انواع مختلفی از میز تحریر را برای مشتریان خود فراهم نموده است. دو محصول مهم میز تحریر و میز تحریر تاشو در این فروشگاه عرضه می شود​.

میز

میز کار

امروزه میز کار یکی از وسایل مهم و ضروری هر فرد است. در هر خانه،مکان های اداری و آموزشی،مراکز خرید و… از این کالای ارزشمند و کاربردی استفاده می نمایند. میز کار کامپیوتر و تحریر جزء پر مصرف ترین این نوع هستند.

میز

میز کامپیوتر کوچک

برخی افراد بخاطر مدیریت و صرفه جویی فضای خود از میز کامپیوتر کوچک استفاده می نمایند. این محصول در ابعاد کم تری نسبت به محصول معمولی تولید می شود. از این نوع میز کامپیوتر می توان در فضاهای کوچک تر به راحتی بهره برد.

میز

قیمت میز کامپیوتر

قیمت میز کامپیوتر بسته به کیفیت متریال،برند تولید کننده و ابعاد آن متغیر مب باشد. بدون شک هزینه ی تولید مدل فلزی و چوبی این کالا با یکدیگر متفاوت است. به همین ترتیب قیمت میز کامپیوتر با در نظر گرفتن فاکتورهای بالا مورد ارزیابی قرار می گیرد.

میز

میز تحریر تاشو

میز تحریر تاشو در میان مردم بسیار مشهور می باشد. در اغلب اوقات دانشجویان و محصلین این محصول پر کاربرد را تهیه می کنند. میز تحریر تاشو یک وسیله ی سبک می باشد که قابلیت جا به جایی در مکان های مختلف را دارد.

میز

خرید میز کامپیوتر

امروزه خرید میز کامپیوتر برای هر خانه و هر محیط ضروری و مهم است. به طور کل هر جایی که رایانه باشد، این محصول نیز وجود دارد. خرید میز کامپیوتر از همان سال های ابتدایی پیدایش انواع لب تاب و رایانه تولید و عرضه شده است.

میز

میز کار مغازه

میز کار مغازه کاربردهای متفاوتی دارد. در بسیاری از فروشگاه های فیزیکی از این محصول استفاده می شود. بر روی میز کار مغازه می توان کامپیوتر،ماشین حساب و دستگاه پز قرار داد. این محصول به صورت چوبی و فلزی تولید و به فروش می رسد.

میز

میز کارمندی

میز کارمندی در بیشتر ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی استفاده می گردد. بر روی این محصول می توان کامپیوتر، ماشین حساب،اوراق و برگه قرار داد. یک میز کارمندی خوب، دارای استحکام بوده و سبب راحتی و آسایش افراد می شود.

میز

خرید میز تحریر دخترانه

خرید میز تحریر دخترانه برای کودکان، نوجوانان و به ویژه جوانان حائیز اهمیت است. این کالا با توجه به سلیقه و علاقه ی بانوان طراحی و تولید می شود. میز تحریر دخترانه در ابعاد بزرگ،متوسط و کوچک موجود است. 

میز

قیمت میز اداری

برای اطلاع از قیمت میز اداری می توانید به صفحه فروشگاهی این محصول در تهران دکور مراجعه نمائید. در همه ی مراکز اداری، شرکتی و آموزشی وجود کالای نام برده ضروری است. میز اداری در آموزشگاه ها، ادارات گوناگون، شرکت های خصوصی و دفاتر مورد استفاده قرار می گیرند.

میز

کاربرد میز

امروزه کاربرد میز در همه ی محیط ها یک امر مهم و ضروری است. در خانه ها، اداره ها، بانک ها و فروشگاه ها از این کالا استفاده می شود. میز تحریر در خانه ها بیشترین کارایی را دارد، که جزء پر مصرف ترین کالاهای این شاخه می باشد. کاربرد میز به قدری زیاد است که در همه ی مکان ها ما شاهد وجود آن هستیم.

میز

میز خانگی و اداری

میز خانگی و اداری هر کدام دارای مدل های گوناگونی هستند. در خانه ها از این وسیله استفاده های فراوانی می شود. میز ناهارخوری،عسلی،کنسول،آرایش و تلویزیون از نمونه هایی هستند که در منازل وجود دارند. مدل های اداری نیز دارای تنوع کالایی زیادی می باشند. میز اداری،مدیریت و کار در تمامی ادرات و شرکت های دولتی و خصوصی یافت می شود.

میز

میز اداری شرکتی

میز اداری شرکتی در مکان های مهم دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی این نوع محصول انواع کامپیوتر، اسناد و مدارک قرار می گیرند. از جمله میز اداری شرکتی می توان به نوع مدیریتی،کنفرانس و رایانه اشاره کرد.

میز

میز اداری ام دی اف

در شرکت ها و ادارات خصوصی و دولتی بیتشر ار میز اداری ام دی اف استفاده می کنند. علت محبوبیت این متریال زیبایی و تنوع ظاهری آن می باشد. همچنین میز اداری ام دی اف از نظر قیمتی بسیار مناسب است. بخاطر سبک بودن این محصول، جا به جایی آن خیلی راحت می باشد.